Flynn Admits to Lying.

Мнения, новости, комментарии
User avatar
Maw Hogben
Уже с Приветом
Posts: 34622
Joined: 08 May 2008 04:17
Location: 98101

Re: Flynn Admits to Lying.

Post by Maw Hogben »

совков wrote: 05 Dec 2017 02:37
Maw Hogben wrote: 05 Dec 2017 02:13
совков wrote: 05 Dec 2017 01:57
Про Мура уже все поняли что это просто враньё,
Я не поняла. Ладно тетки, но почему белый брат?

Former mall worker Greg Legat says that he saw Moore there a few times, even though his understanding then was that he had already been banned. “It started around 1979, I think,” Legat said. “I know the ban was still in place when I got there.” Legat recalled a Gadsden police officer named J. D. Thomas, now retired, who worked security at the mall. “J. D. was a fixture there, when I was working at the store,” Legat said. “He really looked after the kids there. He was a good guy. J. D. told me, ‘If you see Roy, let me know. He’s banned from the mall.’ ” Legat recalled Thomas telling him, “If you see Moore here, tell me. I’ll take care of him.’ ”
да враньё это всё, что мы не знаем как свидетельства вытягивают
Я застал в Америце суд на ОдЖей Симпсоном по телевизору, вот ступидито было, так это ступтидито. Год или два мурыжилы, горы говна наворачивали, свидетелей куча была а закончили тем, чтобы было ясно самого начала, что один чел такого совершить не мог, просто по времени не укладывался. (это не то что я оправдываю ОДжей), но сколько можно уже дураков из людей делать.
Оправдываете, оправдываете... Намекаете расистски что гопникам можно белых женщин убивать безнаказанно если сами они мулаты и футболисты.
A malenky bit bezoomny she was, you could tell that, through spending her jeezny all on her oddy knocky.

Return to “Политика”